טיסות ישירות לבייג'ין,סין החל מ-400$ בינואר 2017טיסות ישירות לבייג'ין,סין החל מ-400$ בינואר 2017 בתאיריכים נבחרים עם חברת התעופה הסינית היינאן איירליינס.


טיסות

מחירי טיסות לניו יורק צוללים יחד עם הטמפרטורותמחירי טיסות לניו יורק צוללים יחד עם הטמפרטורות. בחודשים ינואר-מרץ תוכלו למצוא טיסות דרך יעדי ביניים באירופה החל מ-530$. כמובן שגם מלונות בתקופה זו בניו יורק זולים הרבה יותר. תהנו!!!


טיסות

אייר ברלין מכפילה את תדירות הטיסות מנתב"ג לברלין ל-2 טיסות יומיות החל מחודש מרץ 2017ברלין זמינה מתמיד וכנראה גם יהיה זול יותר להגיע אליה בקרוב. אייר ברלין מכפילה את תדירות הטיסות מנתב"ג לברלין ל-2 טיסות יומיות החל מחודש מרץ 2017 כך שיש לצפות לתחרות גבוהה על הקו שיכלול כ-30 טיסות שבועיות שמופעלות גם ע"י UP של אל על, איזי ג'ט וישראייר.


טיסות

חברת סאן דור של אל על תחל להפעיל טיסות ישירות לקרקובחברת סאן דור של אל על תחל להפעיל טיסות ישירות לקרקוב,פולין פעמיים בשבוע החל מסוף מרץ 2017. www.from-to.co.il/Flights/Europe/Flights-to-Poland.php


טיסות

טיסות זולות – למה לשלם יותר?מדיניות "השמיים הפתוחים" שינתה כליל את כללי המשחק בכל הקשור לשוק הטיסות בישראל. כיום, בנוסף לטיסות המוכרות של החברות המובילות, ישנן טיסות זולות ליעדים נפלאים שפשוט חבל לפספס… אז כדי שאכן לא תפספסו אותן (כי זה ממש מרגיז לגלות אחרי הטיסה שיכולתם לחסוך מאות דולרים), הנה מספר עצות שעשויות להיות שוות לכם הרבה מאוד כסף… [...]


טיסות